O nas

Zajmujemy się przede wszystkim instalacjami elektrycznymi w budownictwie jednorodzinnym oraz ogólno mieszkaniowym. Oprócz konwencjonalnej instalacji elektrycznej oferujemy wykonanie instalacji stowarzyszonych np. odgromowych, antenowych, telewizji satelitarnej, domofonowych, sieci komputerowej, systemów alarmowych i monitoringu, itp.

Wszelkie prace wykonujemy według wymagań i w ścisłym uzgodnieniu z Klientem, a przede wszystkim w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Bardziej wymagającym Inwestorom proponujemy instalacje „inteligentne”, systemy sterowania, zabezpieczeń i automatyki. Ponadto zajmujemy się również zleceniami w zakresie napraw i modernizacji istniejących instalacji.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest południe województwa śląskiego oraz przyległe obszary województwa małopolskiego, jednak podejmiemy się również realizacji zleceń na innych obszarach.

Niezmierną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług. Wykonywane przez nas instalację są przede wszystkim zgodne z przepisami, zapewniającymi ich bezpieczeństwo, gwarantują brak problemów przy dopuszczeniu do użytkowania, jak również oferują odpowiedni poziom funkcjonalności wymaganej przez Inwestora. .