Wyceny instalacji

Prezentowany skrócony cennik traktujemy wyłącznie jako szacunkowy. Wiemy, że każda budowa jest inna, różni się zakresem inwestycji, warunkami jej wykonania, każdy Inwestor może miec inne wymagania, które należy odpowiednio usytuawać w rzeczywistości. Dlatego pragniemy zachęcić Państwa do kontaktu i rozmowy z nami.

Mamy świadomość istnienia sporej konkurencji w naszej branży, jednak uważamy iż podawanie ceny "x" za punkt tak naprawdę mija się z celem. Zawsze znajdzie się wykonawca, który za rzeczony "punkt" zażąda ceny o złotówkę niższej, a nasza rozmowa może zakończyć się na pierwszym kontakcie. Jednak pragniemy zwrócić uwagę, iż porównując dwa identyczne budynki, nawet z identyczną ilością „punktów”, możemy uzyskać skrajnie różniące się wyceny wykonania usługi. Bowiem to od wyobraźni, a przede wszystkim wymagań Inwestora zależy końcowa cena, a w większości przypadków oferta na starcie pozornie tańsza, może okazać się sporo wyższa niż wynikałoby to z pierwotnej kalkulacji.

Chcąc uniknąć ewentualnych nieporozumień oraz zagwarantować jednoznaczność oferty, proponujemy całościową wycenę inwestycji, bez żadnych ukrytych kosztów. Podchodzimy do wyceny w sposób kompleksowy, uwzględniający konkretny zakres wskazany przez Inwestora. Dlatego zachęcamy Państwa do nawiązania kontaktu z nami, przedstawienia Państwa wymagań, oczekiwań oraz podania maksimum informacji które pozwolą nam rzetelnie skalkulować poziom cen, które zapewnią wymaganą funkcjonalność. Jeżeli nie są Państwo pewni jakie rozwiązania zastosować - służymy naszą radą – ale to Państwo docelowo decydują o sposobie ich realizacji. Chętnie przyjedziemy na miejsce i po rzeczowej rozmowie, poznaniu wymagań, oczekiwań, warunków oraz oględzinach zaproponujemy stosowne rozwiązania oraz ich wycenę.

Pragniemy dodać iż inwestycję możemy zrealizować na kilka sposobów. jak najbardziej możemy skorzystać z materiałów powierzonych przez Państwa, jak również z materiałów własnych, aczkolwiek zawsze istnieje możliwość rozliczenia według rzeczywistego zużycia – wybór należy do Państwa.

Życząc Państwu i sobie wyłącznie udanych transakcji i inwestycji – serdecznie zapraszamy do kontaktu i oczekujemy spotkania na miejscu budowy.